Telefon na kartę – przedpłacona karta do telefonu - prepaid

Telefon na kartę MOBILNY telegrosik umożliwia dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb, z opcją wyboru pakietów minut, SMS-ów, MMS-ów i danych. Mobilny telegrosik zapewnia pełną elastyczność i mobilność umożliwiając korzystanie z rozmów i sieci w każdym miejscu.

Mobilny telegrosik to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą być zawsze online. Dzięki numerowi na kartę można z łatwością kontrolować wydatki i dostosowywać korzystanie z usług do bieżących potrzeb. To wygodna opcja dla osób ceniących sobie swobodę dostępu do usług operatora komórkowego.

Oferty na kartę w mobilnym telegrosiku – wybierz nielimitowany pakiet rozmów i wiadomości oraz jeden z trzech pakietów Internetu na kartę.

Mobilny telegrosik to telefon na kartę dla tych, którzy chcą korzystać z Internetu, prowadzić rozmowy i wysyłać SMS-y, nie zobowiązując się do długoterminowej umowy z operatorem. Korzystaj z usług tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz, bez konieczności comiesięcznego opłacania rachunku, wystarczy doładować konto według własnych potrzeb.

Mobilny telegrosik to także dodatkowe korzyści dla osób dzwoniących z budki na komórki. Połączenie kart telegrosik oraz dogadania z siecią MOBILNY telegrosik daje możliwość tanich i długich rozmów już od 10 gr/minutę z budki na komórki. Dowiedz się więcej.

Mobilny telegrosik to także elastyczne połączenie Internetu 5G, rozmów, SMS-ów i MMS-ów. Wybierając spośród 3 pakietów, dopasujesz ofertę do swoich indywidualnych potrzeb: 

Bez limitu + 1 GB 

Wybierz tę opcję, jeśli chcesz być w stałym kontakcie z bliskimi,  ale nie chcesz płacić dużo za usługi. Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych, nielimitowane SMSy, a do tego 1 GB Internetu – to idealny sposób, aby kontrolować wydatki i dostosowywać korzystanie z usług do bieżących potrzeb. Wybierz pakiet mobilny telegrosik Bez limitu + 1 GB za jedynie 9 zł miesięcznie.

Bez limitu + 5 GB 

Nie musisz przepłacać – w tym pakiecie za jednie 14 zł miesięcznie otrzymujesz dostęp do 5 gigabajtów Internetu 5G, nielimitowanych rozmów i wiadomości ze wszystkimi. Korzystasz z Internetu głównie do przeglądania mediów społecznościowych, serwisów informacyjnych i kilku aplikacji? Zapewnij sobie nielimitowany kontakt z bliskimi i podstawowy dostęp do sieci bez nadmiernych kosztów.

Bez limitu + 10 GB 

Jeśli codziennie korzystasz z Internetu, aktywnie uczestniczysz w mediach społecznościowych i potrzebujesz dostępu do sieci na różnych urządzeniach, to oferta Bez limitu + 10GB jest dla Ciebie. Wybierz pakiet za jedyne 20 zł, a otrzymasz 10 gigabajtów danych, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz nieograniczoną ilość SMS-ów. Co otrzymujesz w tym pakiecie? Swobodę wykorzystania danych, szeroki dostęp do sieci i nieograniczone możliwości komunikacji.

Dodatkowy Internet w telefonie na kartę

Brakło Ci Internetu? Sieć działa za wolno? Mamy na to sposób – dodatkowe pakiety MOBILNEGO telegrosika. Sprawdź  dodatkowe pakiety, które pozwolą ci rozszerzyć transfer danych. Wybierz dodatkowe 5 lub 10 GB, dzięki którym będziesz swobodnie korzystać z Internetu, oglądając wideo czy grając online.

Mobilny telegrosik oferuje telefon na kartę bez ograniczeń, idealny dla tych, którzy chcą być zawsze w kontakcie z bliskimi.

Bez umowy, opłacasz usługi tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz, unikając comiesięcznych rachunków.

Karta SIM mobilny telegrosik pasuje do wielu urządzeń, zapewniając szybki dostęp do sieci 5G.

Nasza oferta to rozmowy, SMS-y bez limitu – rozmawiaj bez obawy przed nieplanowanymi kosztami.

Porównaj dostępne pakiety, aby znaleźć najlepszą opcję.

Aktywacja jest prosta, możesz uruchomić pakiet wysyłając wybierając *223.

Wybierz Mobilny Telegrosik dla stałego kontaktu z bliskimi i dostępu do Internetu bez przepłacania!

Mobilny telegrosik – łączymy cię z bliskimi najtaniej.